
Серветка мікрофібра чорна Micro Clean Microfibre Black 37 x 37 см Zollex 17501
102 ₴
- В наявності
- Код: 17501
+380 (63) 869-05-54
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Серветка мікрофібра чорна Micro Clean Microfibre Black 37х37 см 17501 Zollex використовується для миття різних поверхонь. Легко прибирає пил з будь-якої поверхні. Спеціальні методи виробництва дають мікроволокну особливу м'якість, тому тканина не дряпає поверхню. Може використовуватися для миття кузова автомобіля, чищення автомобіля зсередини, миття вікон автомобіля. Також можна використовувати й у домашніх умовах.
Характеристики:
- Розмір: 37 х 37 см;
- Відмінно вбирає воду;
- Легко видаляє пил, всі види бруду та плям;
- Має високу міцність і зносостійкість;
- Хімічно нейтральна.
Інструкція із застосування:
- Для видалення пилу використовуйте суху серветку;
- Для очищення забрудненої поверхні використовуйте трохи змочену серветку;
- При сильних забрудненнях нанесіть на серветку трохи миючого засобу;
- Після використання, коли забруднена серветка, просто очистіть її миючим засобом.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zollex |
| Країна виробник | Словаччина |
| Вид товару | Рушник |
| Висота | 5 мм |
| Довжина | 370 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Матеріал | Мікрофібра |
| Наявність ворсу | З одного боку, Без ворсу |
| Область застосування | Полірування, Обезжиривание, Уборка, Антистатична обробка, Мийка |
| Оброблювана поверхня | Скло, Грунт, Пластик, Кераміка, Штучна шкіра, Натуральна шкіра, Фарба, Лак, Метал, Вініл, Тканина, Гума, Шпаклівка |
| Перфорація | Ні |
| Стан | Новий |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 370 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 102 ₴


