
Серветка перфорована для протирання та сушіння 30 x 40 см Zollex 17502 голубая
164 ₴
- В наявності
- Код: 17502
+380 (63) 869-05-54
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Суперабсорбуюча серветка для протирання та сушіння автомобіля, мотоцикла та іншої техніки. Може використовуватись вдома та в офісі. Ідеально підходить для лакового покриття, скла та хрому. М'яка та довговічна для дбайливого ефективного протирання насухо після миття.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zollex |
| Країна виробник | Польща |
| Вид товару | Серветки |
| Висота | 3 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Матеріал | Мікроволокно |
| Наявність ворсу | Без ворсу |
| Область застосування | Полірування, Обезжиривание, Уборка, Антистатична обробка, Мийка |
| Оброблювана поверхня | Скло, Грунт, Пластик, Кераміка, Штучна шкіра, Натуральна шкіра, Фарба, Лак, Метал, Вініл, Тканина, Гума, Шпаклівка |
| Перфорація | Так |
| Стан | Новий |
| Упаковка | Пластиковий пакет |
| Колір | Блакитний |
| Ширина | 300 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 164 ₴



