Автомобільна ганчірка з мікрофібри – це ідеальний помічник для догляду за вашим автомобілем. Виготовлена з високоякісного матеріалу, ця ганчірка м’яка на дотик і ефективно вбирає вологу та бруд. Завдяки своїм компактним розмірам, вона зручно використовується для прибирання малодоступних місць у салоні автомобіля або зовнішніх поверхонь. Ця ганчірка допоможе вам швидко і легко підтримувати чистоту і блиск вашого автомобіля, залишаючи його бездоганним кожного разу. Чудово видаляє пил з будь-якої поверхні. Клиновидні мікроскопічні волокна захоплюють і легко утримують частинки пилу, жирової та нікотиновий наліт, мікроорганізми, у тому числі хвороботворні та викликають аллергію. Володіють унікальною здатністю швидко вбирати великий об'єм рідини. Чудово очищає та сушить. Протерта поверхня стає ідеально чистою, блискучою, без розводів та ворсинок.
Мікрофібра чудова гіпоалергенна тканина для чищення
- Тканина має мільйони дрібних пор за формою, схожою на мікроскопічні трикутники, які утворені внаслідок розщеплення;
- Це тонка трикотажна еластична тканина спеціального плетіння;
- Вирізняється висотою ворсу, що робить її схожою на махру;
- Має високу зносостійкість.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | WINSO |
| Країна виробник | Польща |
| Вид товару | Рушник |
| Висота | 5 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Матеріал | Мікрофібра |
| Наявність ворсу | З двох боків |
| Область застосування | Мийка, Антистатична обробка, Полірування, Обезжиривание, Уборка |
| Оброблювана поверхня | Вініл, Пластик, Лак, Гума, Натуральна шкіра, Грунт, Скло, Штучна шкіра, Метал, Шпаклівка, Кераміка, Тканина, Фарба |
| Перфорація | Ні |
| Стан | Новий |
| Упаковка | Пластикова коробка |
| Колір | Синій |
| Ширина | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Паковання | Пластикова коробка |
- Ціна: 32 ₴



