
Шліфувальний брусок трапеція губка Kussner Soft P180 еластичний 125x90x25
97 ₴
- В наявності
- Код: 1000-250180
Шліфувальний брусок Kussner підходить для багатьох сфер використання. Це, наприклад, шліфування наступних матеріалів:
- фарба;
- лак;
- шпаклівка;
- деревина;
- пластмаса;
- метал.
Шліфувальний брусок приваблює універсальністю: брусок можна використовувати прикладаючи горизонтально або поставивши його на ребро. Завдяки цьому шліфувальний брус може використовуватись із чотирьох сторін. Одна сторона бруска скошена під кутом 45 градусів. Абразивний інструмент добре проникає у вузькі контури заготовок, навіть якщо вони виконані у формі вістря. Крім того, продукт має гнучку серцевину з піноматеріалу, яка забезпечує чудову підгонку та розподіл тиску. Шліфувальний брусок виконаний надійно, легко чиститься, а значить може будь-якої миті використовуватись повторно. Його можна застосовувати для професійних робіт у промисловому виробництві, а також для приватних проектів у домашніх майстернях.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Küssner Germany |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 125 мм |
| Зернистість | 180 |
| Матеріал | Карбід кремнію |
| Область застосування | Шпаклівка, Пластик, Алюміній, Нержавіюча сталь, Латунь, Фарба, Бронза, Чавун, Камінь, Плитка, Абразив, Цегла, Бетон, Кераміка, Лак, Загартована сталь, Дерево, Графіт, Граніт, Мідь, Метал, Гіпс, Грунтовка, Сталь |
| Стан | Новий |
| Тип | Брусок |
| Тип профілю | Кутовий |
| Тип зв'язки | Бакелітова |
| Ширина | 90 мм |
- Ціна: 97 ₴

